Programy zawodów
ostatnia modyfikacja podstrony:
10. stycznia 2013, 06:17
www.wybrzezegdansk.pl
»
Historia
»
Programy zawodów
Lata sześćdziesiąte
Rok 1965
Turniej o Puchar XX-lecia GKS "Wybrzeże"
Rok 1969
Międzynarodowe drużynowe zawody na żużlu: Wybrzeże Gdańsk - Ruda Hvezda Praha
III runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Sparta Wrocław
V runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów
III turniej o "Złoty Kask"
VIII runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Śląsk Świętochłowice
Czwórmecz o Puchar PZMot
Czwórmecz o "Puchar Bałtyku"
Lata siedemdziesiąte
Rok 1975
I runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów
Międzynarodowy turniej par o "Puchar Zwycięstwa"
Lata osiemdziesiąte
Rok 1982
X runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik
XIV runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Falubaz Zielona Góra
XVI runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów
VI turniej indywidualny o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska
Rok 1983
II runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno
IV runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Falubaz Zielona Góra
VI runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Kolejarz Opole
VIII runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno
Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski
Rok 1984
Ćwierćfinał turnieju o "Złoty Kask"
Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Świata
X runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno
Test-mecz: Polska - CSRS
VII runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno
Rok 1985
I runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów
III runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik
I runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski
Półfinał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski
II finał o "Złoty Kask"
XI runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Śląsk Świetochłowice
XIII runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno
XVIII runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz
Rok 1986
III runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Falubaz Zielona Góra
V runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Kolejarz Opole
XI runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Apator Toruń
Rok 1987
II runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno
VIII runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów
XIV runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów
Drużynowe Mistrzostwa Świata - grupa II, runda 1
Czwórmecz o "Puchar Przyjaźni"
Rok 1988
Test-mecz młodzieżowy
III runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Kolejarz Opole
V runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Falubaz Zielona Góra
Półfinał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych
Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski
Lata dziewięćdziesiąte
Rok 1990
Igrzyska Solidarności - Turniej żużlowy
Rok 1991
XVII runda DM II ligi: Wybrzeże Gdańsk - Włókniarz Częstochowa
XIX runda DM II ligi: Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz
XXI runda DM II ligi: Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów
DMP - zawody barażowe o wejście do I ligi: Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik
Rok 1992
I runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin
Drużynowy Puchar Polski "Aspro Cup": Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno
IV runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Apator Toruń
I runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski
VI runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Yawal Częstochowa
VIII runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów
Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski
Półfinał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski
X runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów
XII runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Morawski Zielona Góra
Speedway Show Dominik o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska
XIV runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Sparta Wrocław
XVI runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów
XVII runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz
Towarzyski turniej par klubowych
Rok 1993
I runda DM II ligi: Wybrzeże Gdańsk - Iskra Ostrów
III runda DM II ligi: Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz
V runda DM II ligi: Wybrzeże Gdańsk - KKŻ Krosno
Rewanżowy mecz Drużynowego Pucharu Polski: Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno
I runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski
Ćwierćfinał Drużynowego Pucharu Polski
VIII runda DM II ligi: Wybrzeże Gdańsk - Śląsk Świętochłowice
IV runda Pomorskiej Ligi Młodzieżowej
Eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych
XII runda DM II ligi: Wybrzeże Gdańsk - Polonia Piła
XIV runda DM II ligi: Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków
XVI runda DM II ligi: Wybrzeże Gdańsk - Kolejarz Opole
XIX runda DM II ligi: Wybrzeże Gdańsk - Włókniarz Częstochowa
IV runda Pomorskiej Ligi Młodzieżowej
XXI runda DM II ligi: Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno
Młodzieżowy turniej indywidualny o Puchar prezesa zarządu okręgowego PZMot
Rok 1994
Zawody towarzyskie: Wybrzeże Gdańsk - Apator Toruń
I runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz
III runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno
I runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski
V runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Włókniarz Częstochowa
VII runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Apator Toruń
VIII runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Morawski Zielona Góra
X runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin
Memoriał im. Jerzego Białka - I półfinał MIMP
V runda Pomorskiej Ligi Młodzieżowej
XIII runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów
II runda rewanżowa Pomorskiej Ligi Młodzieżowej
Drużynowy Puchar Polski - eliminacje
Indywidualny Turniej Żużlowy "Dominik - Camel Cup '94"
XV runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów
XVI runda DMP: Unia Leszno - Wybrzeże Gdańsk
XVII runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Sparta Wrocław
Zawody drużynowe: Wybrzeże Gdańsk - Olimp Praga
Indywidualny Turniej Młodzieżowy
Rok 1996
IV runda Pomorskiej Ligi Młodzieżowej
Turniej Kwalifikacyjny do Kadry Narodowej Juniorów
Rok 1997
Mecz towarzyski: Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno
Mecz towarzyski: Wybrzeże Gdańsk - Pergo Gorzów
III runda DM II ligi: Wybrzeże Gdańsk - Kolejarz Opole
VI runda DM II ligi: Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów
Półfinał Mistrzostw Polski Par Klubowych
I runda Pomorskiej Ligi Młodzieżowej
VIII runda DM II ligi: Wybrzeże Gdańsk - LKŻ Lublin
XII runda DM II ligi: Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków
XIV runda DM II ligi: Wybrzeże Gdańsk - Stal II / ŻKS Rzeszów / Krosno
II runda Drużynowego Pucharu Polski
XVI runda DM II ligi: Wybrzeże Gdańsk - Iskra Ostrów
III runda Drużynowego Pucharu Polski
V runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski
XIX runda DM II ligi: Wybrzeże Gdańsk - J.A.G. Łódź
Indywidualne Mistrzostwa Pomorza - eliminacje
Finał Indywidualnych Mistrzostw Pomorza. Memoriał Jerzego Białka
Rok 1998
III runda DM II ligi: Wybrzeże Gdańsk - RKM Rybnik
XIV runda DM II ligi: Wybrzeże Gdańsk - Kolejarz Opole
Mistrzostwa Pomorza Par
Indywidualne Mistrzostwa Pomorza. 14 Memoriał Jerzego Białka
Rok 1999
Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów
Lata 2000 i następne
Rok 2001
Drużynowy Puchar Świata 2001
Finał Kontynentalny Indywidualnych Mistrzostw Świata
IV runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Pomorza
Rok 2002
I runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz
III runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Polonia Piła
Finał Krajowy Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata
V runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów
Pomorska Liga Młodzieżowa
VIII runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Atlas Wrocław
IX runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Apator Toruń
XI runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Włókniarz Częstochowa
XIII runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno
Mistrzostwa Pomorza Par
XV runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Polonia Piła
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Pomorza. Memoriał J.Białka i J.Maraszka
XVIII runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Apator Toruń
XX runda DMP: Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów
Mecz barażowy: Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno
Mecz barażowy: Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno (drugi termin)
Rok 2003
II runda DMP: Lotos Gdańsk - Polonia Piła
III runda DMP: Lotos Gdańsk - Atlas Wrocław
V runda DMP: Lotos Gdańsk - Unia Leszno
VII runda DMP: Lotos Gdańsk - ZKŻ quick-mix Zielona Góra
IX runda DMP: Lotos Gdańsk - Top Secret Włókniarz Częstochowa
Młodzieżowe Mistrzostwa Pomorza Par Klubowych
IV runda MDMP
XIV runda DMP: Lotos Gdańsk - Apator Adriana Toruń
XV runda DMP: Lotos Gdańsk - Unia Leszno
XVIII runda DMP: Lotos Gdańsk - ZKŻ quick-mix Zielona Góra
XX runda DMP: Lotos Gdańsk - Polonia Piła
Mecz barażowy: Lotos Gdańsk - Unia Tarnów
Rok 2004
Turniej towarzyski "Lotos Open"
Mecz towarzystki Lotos Gdańsk - Brovst
Półfinał krajowych eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata
II runda DM I ligi: Lotos Gdańsk - Start Gniezno
IV runda DM I ligi: Lotos Gdańsk - KM Intar Ostrów
VI runda DM I ligi: Lotos Gdańsk - Stal TeleNet Strabag Gorzów
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Pomorza
VII runda DM I ligi: Lotos Gdańsk - TŻ Sipma Lublin
Młodzieżowe Mistrzostwa Pomorza Par Klubowych
XII runda DM I ligi: Lotos Gdańsk - Marma Polskie Folie Rzeszów
XIV runda DM I ligi: Lotos Gdańsk - Kunter GTŻ Grudziądz
XV runda DM I ligi: Lotos Gdańsk - Marma Polskie Folie Rzeszów
XVII runda DM I ligi: Lotos Gdańsk - TŻ Sipma Lublin
XX runda DM I ligi: Lotos Gdańsk - Stal TeleNet Strabag Gorzów
Mecz towarzyski Lotos Gdańsk - Reprezentacja Ligi
Rok 2005
I runda DMP: Lotos Gdańsk - Budlex Polonia Bydgoszcz
IV runda DMP: Lotos Gdańsk - Złomrex Włókniarz Częstochowa
VI runda DMP: Lotos Gdańsk - Unia Leszno
VII runda DMP: Lotos Gdańsk - Unia Tarnów
X runda DMP: Lotos Gdańsk - Apator Adriana Toruń
XII runda DMP: Lotos Gdańsk - WTS Atlas Wrocław
XIII runda DMP: Lotos Gdańsk - ZKŻ Kronopol Zielona Góra
DMP: mecz o 7. miejsce (rewanż): Lotos Gdańsk - ZKŻ Kronopol Zielona Góra
Puchar 25-lecia Solidarności
Rewanżowy mecz o miejsce w Ekstralidze: Lotos Gdańsk - KM Intar Dartom Ostrów
Rok 2006
I runda DM II ligi: Lotos Gdańsk - Polonia Piła
IV runda DM II ligi: Lotos Gdańsk - Ukraina Równe
VI runda DM II ligi: Lotos Gdańsk - PSŻ Milion Team Poznań
Turniej o Puchar Lotosu
XII runda DM II ligi: Lotos Gdańsk - Speedway Miskolc
XIV runda DM II ligi: Lotos Gdańsk - KŻ Kolejarz Opole
XVI runda DM II ligi: Lotos Gdańsk - KŻ Orzeł Łódź
XVII runda DM II ligi: Lotos Gdańsk - Speedway Center Daugavpils
Turniej o Puchar HN Nowak GmbH
Rok 2007
I runda DM I ligi: Lotos Gdańsk - Stal Gorzów
III runda DM I ligi: Lotos Gdańsk - TŻ Sipma Lublin
V runda DM I ligi: Lotos Gdańsk - KM Intar Lazur Ostrów
VIII runda DM I ligi: Lotos Gdańsk - GTŻ Grudziądz
IX runda DM I ligi: Lotos Gdańsk - RKM Rybnik
Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski
XI runda DM I ligi: Lotos Gdańsk - PSŻ Milion Team Poznań
XIII runda DM I ligi: Lotos Gdańsk - Start Gniezno
1. runda play-off: Lotos Gdańsk - KM Intar Lazur Ostrów
Półfinał Brązowego Kasku
Turniej o Puchar Gdańska
drukuj
kanał RSS
Jeśli zauważyłeś błąd na tej stronie, skontaktuj się z nami pod adresem
redakcja@wybrzezegdansk.pl